"Ворскла" не змогла обіграти одного з аутсайдерів УПЛ

футбол спорт

Ворскла" втратила очки у виїзному поєдинку 14-го туру чемпіонату України з футболу із "Рухом".

На 7-й хвилині півзахисник господарів Притула пробіг з м'ячем та завдав гострого пострілу з-за меж карної зони – голкіпер здійснив сейв. Пізніше нападник Кондраков не зумів замкнути простріл із вигідної ситуації, проте на 17 хвилині львів'яни домоглися свого та отримали право на пробиття 11-метрового удару. Климчук був точним – 1:0.

"Ворскляни" відігралися вже у другому таймі (52 хв), коли ефектний гол вдалося забити новобранцю полтавського клубу Георгію Цітаїшвілі – 1:1.

Отже, львів’яни продовжили безпрограшну серію, а "ворскляни" – безвиграшну.

"Ворскла" замикає топ-5 таблиці із 21 балом. "Рух" веде боротьбу за виживання – передостання 13-та сходинка (10 очок).