"Шахтар" зазнав нищівної поразки від "Інтера" у півфіналі Ліги Європи

17 серпня в Дюссельдорфі відбувся другий півфінальний матч Ліги Європи, в якому донецький "Шахтар" зустрічався з італійським "Інтером".

Донеччани зазнали поразки з рахунком 0:5.

У першому таймі "Інтер" в цілому контролювати ситуацію, хоч і діяв в досить спокійному темпі. "Гірникам" було складно вийти з-під пресингу суперника, який постійно намагався навантажувати своїх форвардів Ромелу Лукаку і Лаутаро Мартінеса.

Ця схема працювала, але пропустив "Шахтар" швидше через помилку Пятова. Воротар невдало виніс м'яч низом, його перехопив Барелла і зробив подачу в штрафну, а Мартінес завдав ідеального удару головою.

"Гірники" практично нічого не створили біля воріт суперника. Єдиний хороший шанс був у Маркоса Антоніо, який завдав дальнього удару, але не влучив у кут.

Після перерви "Інтер" намагався діяти ще більш спокійно і "в'язати" чемпіона України. Шанс подвоїти перевагу був у Лаутаро Мартінеса, який відібрав м'яч у Хочолави та відразу завдав удару, але Пятов в стрибку врятував свої ворота. На 62-й хвилині забивати могли вже "гірники", коли Соломон подав з флангу, а Мораєс пробив головою в Хандановича.

У схожому моменті "Інтер" подвоїв перевагу. На 64-й хвилині подачу з кутового замкнув головою Д'Амброзіо, який виграв боротьбу у Матвієнка - 2:0.

З цього моменту "Інтеру" стало грати ще простіше, обороняючись в надії на контратаку. На 74-й хвилині "нерадзуррі" забили третій м'яч: Степаненко помилився, а на підборі опинився Мартінес і оформив дубль.

"Шахтар" явно посипався, після чого настав час Лукаку. Нападник забив на 78-й хвилині після передачі Мартінеса, а на 84-й продавив Хочолаву і відправив м'яч між ніг Пятову - 5:0.

"Шахтар" втретє у своїй історії грав у півфіналі турніру. "Гірники" втратили можливість вдруге зіграти у фінальному поєдинку Ліги Європи / Кубка УЄФА.

"Інтер" - "Шахтар" - 5:0

Голи: Мартінес, 19, 74, Д'Амброзіо, 64, Лукаку, 78, 84.

"Інтер": Ханданович, Годін, де Врей, Бастоні, Д'Амброзіо (Мозес, 81), Барелла, Брозовіч (Сенсі, 85), Гальярдіні, Янг (Бірагі, 66), Лукаку (Еспозіто, 85), Мартінес (Еріксен , 81).

"Шахтар": Пятов, Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Степаненко, Маркос Антоніо, Алан Патрік (Соломон, 59), Марлос (Коноплянка, 75), Тайсон, Мораєс.

Попередження: Тайсон.