легкая атлетика

Федерація легкої атлетики України назвала найкращих легкоатлетів країни за підсумками 2019 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті ФЛАУ.

Найкращі легкоатлети були обрані за підсумками голосування вболівальників, експертів і представників ЗМІ.

Найкращою легкоатлеткою року визнано Ярославу Магучих. Торік українка в стрибках у висоту виграла срібло на чемпіонаті світу в Досі, встановивши світовий рекорд серед спортсменок віком до 20 років, виграла чемпіонат Європи U-20 і стала наймолодшою в історії переможницею етапів "Діамантової ліги".

Найкращим легкоатлетом став Михайло Кохан. Українець у метанні молота став переможцем Кубка Європи у віковій категорії U23 і срібним призером у командному заліку; переможцем чемпіонату Європи U-20 з юніорським рекордом, а також п'ятим на чемпіонаті світу.

Найкращою командою року визнано жіночу естафетну команду 4х400 метрів (Катерина Климюк, Тетяна Мельник, Ольга Ляхова та Анна Рижикова), яка посіла шосте місце на ЧС.

А найкращим тренером року стала наставник Магучих - Тетяна Степанова.