Криза триває: "Ліверпуль" поступився "Челсі" і покинув Кубок Англії (відео)

У вівторок, 3 березня, лондонський "Челсі" приймав "Ліверпуль" в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії.

Команда Френка Лемпарда здобула перемогу з рахунком 2:0.

"Челсі" вдалося вийти вперед вже на 13-й хвилині: Фабіньо помилився у простій ситуації та подарував м'яч Вілліану - бразилець відразу пробив по воротах, голкіпер "Ліверпуля" Адріан допустив грубу помилку і дозволив м'ячу відскочити в ворота.

Кілька разів підопічні Юргена Клоппа були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але ряд яскравих сейвів зробив голкіпер господарів Кєпа.

На 62-й хвилині Маунт пробивав зі штрафного і влучив у поперечину воріт мерсисайдців, а вже через дві хвилини "Челсі" все-таки вдалося забити другий гол: Барклі пройшов з м'ячем через половину поля, а потім завдав потужного удару - в Адріана не було шансів.

"Челсі" - "Ліверпуль" - 2:0

Голи: Вілліан, 13, Барклі, 64.

"Челсі": Аррисабалага, Аспілікуета, Рюдігер, Зума, Алонсо, Ковачич (Маунт, 42), Гілмур, Барклі, Вілліан (Жоржиньо, 51), Жиру (Джеймс, 90), Педро.

"Ліверпуль": Адріан, Вільямс, Гомес, ван Дейк, Лаллана (Салах, 80), Фабіньо, Джонс (Мілнер, 70), Мінаміно, Орігі (Фірміно, 70), Мане.

Попередження: Фабіньо, Мілнер, Мане.

"Ліверпуль" зазнав другої поразки поспіль після розгрому від "Вотфорда" (0:3) в АПЛ. "Челсі" вийшов у чвертьфінал Кубка Англії.