Теніс: двоє українок оновили персональні рекорди в рейтингу WTA Спорт
За підсумками минулого тижня були оновлені списки найкращих тенісисток світу в одиночній та парних розрядах
21 февраля
10:33
Український тенісист Молчанов разом з росіянином виграв дебютний титул ATP у кар'єрі Спорт
Український тенісист Денис Молчанов у парі з Андрієм Рубльовим виграв парний турнір серії ATP250 у Марселі, Франція.
17 февраля
17:02
Ястремська завдала поразки тенісистці із топ-3 світового рейтингу Спорт
Українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла до чвертьфіналу найпрестижнішого турніру WTA-500 “Dubai Duty Free Tennis Championships”, що триває на кортах у Дубаї (ОАЕ)
21 января
14:19
Усі українки вилетіли з одиночного розряду на відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу Спорт
Українські тенісистки Еліна Світоліна і Марта Костюк у третьому колі відкритого чемпіонату Австралії завершили боротьбу на цьому турнірі.
11 января
16:16
04 января
13:16
Еліна Світоліна програла перший матч сезону 130-й ракетці світу Спорт
Перша ракетка України Еліна Світоліна з поразки розпочала тенісний сезон 2022 року.
29 ноября
12:34
Тенісист Джокович може пропустити Australian Open через обов’язкову вакцинацію проти COVID-19 Спорт
«Перша ракетка» світу Новак Джокович навряд чи зіграє на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу через зобов’язання щодо вакцинації проти COVID-19
03 ноября
15:47
Перша ракетка України отримала свою зірку слави в Києві Спорт
На честь української тенісистки, бронзової призерки Олімпіади в Токіо Еліни Світоліної відкрили іменну зірку на “Площі зірок” у Києві біля ТРЦ “Гулівер”.
16 июля
16:34
Теніс: друга українка пробилася до чвертьфіналу "Hungarian Grand Prix" Спорт
Киянка Ангеліна Калініна стала другою представницею України в чвертьфіналі турніру WTA-250 "Hungarian Grand Prix" в Будапешті (Угорщина).
09 июля
10:06
Теніс: стали відомими фіналістки жіночого турніру "Вімблдону" Спорт
В рамках жіночої сітки "Вімблдону" підійшли до завершення обидва півфінальні поєдинки, за підсумками яких стали відомі фіналістки турніру.