Євро-2020

16 июля
09:33
Найкращий футболіст Євро-2020 перейшов у "ПСЖ" Спорт
Провідний клуб Франції "ПСЖ" оголосив про перехід італійського воротаря Джанлуїджі Доннарумма.
14 июля
16:34
Маркевич оцінив виступ збірної України на Євро-2020 Спорт
Голова Комітету національних збірних команд УАФ Мирон Маркевич підбив підсумки минулого чемпіонату Європи з футболу на якому виступала українська збірна.
13 июля
17:02
Капітан збірної Італії про фінал Євро-2020: ми почали найгіршим чином Спорт
Капітан збірної Італії Джорджо К’єлліні розповів про розмову в перерві фіналу Євро-2020, яка вплинула на підсумкову перемогу над збірною Англії.
12:34
Збірна України очолила антирейтинг Євро-2020 Спорт
Збірна України з футболу очолила антирейтинг Євро-2020, пропустивши найбільшу кількість голів на Євро-2020.
08 июля
09:41
Англія обійшла Данію і вийшла у фінал Євро-2020 Спорт
Збірна Англії виграла в пів фіналі проти Данії – таким чином закінчився матч 7 липня на стадіоні Вемблі.
07 июля
10:02
Розіграна перша путівка у фінал Євро-2020 Спорт
Італія і Іспанія розіграли першу путівку в фінал Євро-2020 6 червня. Команди в основний і додатковий час переможця не виявили – рахунок зберігався 1:1.
05 июля
12:36
Українець увійшов до топ-5 найкращих гравців Євро-2020 за відборами Спорт
За підсумками чвертьфінальних проведених поєдинків Євро-2020 обновилася статистика гравців. Представник України потрапив до числа найкращих за відборами.
09:43
Євро-2020: стало відомо, скільки заробила збірна України за вихід у чвертьфінал Спорт
Європейська першість поповнила гаманець "синьо-жовтих" на солідну суму.
01 июля
10:15
Євро-2020: в посольстві нагадали умови потрапляння українців до Італії перед матчем Україна - Англія в Римі Спорт
Потрапити українським вболівальникам на матч України з Англією, що відбудеться у Римі 3 липня, майже не вийде через карантинні обмеження в Італії.
30 июня
09:34
Зеленський привітав Україну з перемогою над Швецією у чемпіонаті Євро-2020 Спорт
Президент Володимир Зеленський привітав збірну України з футболу зі здобутою перемогою над збірною Швеції і виходом в 1/4 Євро-2020.
18 июня
09:51
УЄФА попросила футболістів на Євро-2020 не ховати пляшки спонсорів Мир
Спілка європейських футбольних асоціацій звернулася до 24 команд на Євро-2020 з проханням не ховати спонсорські пляшки під час пресконференцій – все почалося з того, що Кріштіану Роналду замінив пляшки з Coca-Cola на воду іншого бренду.
13 ноября
16:00
Став відомим заключний суперник збірної України на Євро-2020 Спорт
У фінальному поєдинку плей-офф Шляху D Ліги націй визначився заключний суперник збірної України у груповому раунді Євро-2020.
09:15
У стані суперника України по Євро-2020: новий тренер встановив антирекорд в історії збірної Спорт
Головний тренер збірної Нідерландів увійшов до історії національної футбольної команди з негативного боку.