"Динамо" звело внічию домашній поєдинок плей-офф Ліги Європи

футбол спорт динамо

Київське “Динамо” провело перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА. На НСК “Олімпійський” віце-чемпіон України приймав бельгійський “Брюгге”.

На 34 хвилині Буяльський завдав небезпечного удару головою — трохи вище воріт. Півзахисник через десять хвилин мав аналогічний шанс, але вже з більш ближчої дистанції — повз ворота. Буяльський домігся свого вже у другій половині (62 хвилина), коли прийняв м’яч на підступах до штрафної та обвідним ударом засмутив голкіпера бельгійців.

Найближчим часом “Брюгге” вирівняв становище. Подача з кутового продовжилася точним ударом головою Мехеле, який виграв верхову дуель у Бесєдіна. Також відзначимо невпевнений вихід із воріт Бущана — 1:1.

Вже 25-го лютого на команди очікує матч у відповідь, який пройде у Бельгії.