Баскетбол: “Мілуокі” здобули третю перемогу в фінальній серії НБА

спорт баскетбол

У п’ятому поєдинку фінальної серії НБА в гості до “Фінікс Санс” завітали гравці “Мілуокі Бакс”.

У першій чверті на паркеті домінували господарі, які отримали значну перевагу в 16 балів — 37:21. Однак “Мілуокі” за стартові чотири хвилини другої чверті відіграли 16-очкову провал у грі. На велику перерву команди пішли вже за лідерства “Бакс”, які розвинули перевагу у третій чверті.

У заключній чверті “Санс” так і не вдалося обігнати гостей, зазнавши чотириочкову поразку — 119:123.

У складі “Мілуокі” найбільше очок набрав форвард Янніс Адетокунбо — 32, дабл-дабл на рахунку його одноклубника розігруючого Джру Холідея — 27 очок і 13 передач.

Доповнення

“Мілуокі” вперше в поточній серії до чотирьох перемог вийшли вперед — 3:2. Команда програла перші два матчі серії, а потім здобула три перемоги поспіль.