"Приниження та жахлива гра": Каштру відреагував на розгромну поразку "Шахтаря" в ЛЧ

У вівторок, 3 листопада, “Шахтар” розгромно поступився в матчі 3-го туру Ліги чемпіонів німецькій “Боруссії М”. Український клуб пропустив аж 6 м’ячів, а у відповідь – не забив жодного.

На провальний матч відреагував наставник “гірників” Луїш Каштру. Португальський фахівець зазначив, що вчора “Шахтаря”, як команди, на полі не було. Донеччани показали надзвичайно слабку та жахливу гру.

На жаль, українській команді не вдалося ні пресингувати суперника, ні тримати гру під контролем. Перший тайм розставив все на свої місця, в атаці “Шахтар” не створив нічого.

Рахунок 0:6 Каштру вважає принизливим, однак в житті бувають жахливі вечори. На “гірників” вплинуло те, що до 17-ї хвилини вони програвали 0:2. Команда не зуміла набрати очки, однак боротиметься в Лізі чемпіонів до останнього.