Сейви Трубіна та травми: "Шахтар" відбився в тяжкому матчі Ліги чемпіонів з "Інтером"

Шахтар Інтер

Команда Луїша Каштру взяла очки у другій поспіль грі групового етапу.

Донецький "Шахтар" зіграв внічию з міланським "Інтером" у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок на НСК "Олімпійський" у Києві закінчився з рахунком 0:0.

У першому таймі команди грали дуже обережно, віддаючи перевагу обороні над атакою. Міланський клуб створив декілька дуже небезпечних моментів, але розпечатати ворота Анатолія Трубіна не зумів.

На 16-й хвилині "гірників" від голу врятували голкіпер і удача. Спочатку удар Ромелу Лукаку з гострого кута відбив Трубін, а потім потужний постріл Ніколо Барелли прийшовся у поперечину. Через пару хвилин Барелла мав ще одну нагоду - італієць прибрав захисника "Шахтаря" і бив у ближній кут. На щастя, Трубін чудово склався і ногами парирував цей удар.

Наприкінці першої половини зустрічі про себе ще раз нагадав Лукаку. Бельгієць сильно пробив зі штрафного у воротарський кут, але Трубін дотягнувся до м'яча і перевів його у каркас воріт.

Після перерви команда Антоніо Конте посилила тиск на ворота чемпіона України. "Нерадзуррі" раз по раз загрожували воротам господарів, а на 54-й хвилині створили супермомент. Лаутаро Мартінес із вбивчої позиції на влучив у порожні ворота після того, як Трубін відбив перед собою удар Марцело Брозовича.

Ближче до кінця поєдинку ставало все гарячіше. На 76-й хвилині "Інтер" мав підстави вимагати пенальті у ворота "Шахтаря" - Валерій Бондар притримав Лукаку у власному штрафному майданчику, але болгарський рефері проігнорував епізод і не пішов передивлятися момент на VAR.

Фінальний штурм воріт суперника футболістам "Інтера" організувати не вдалося. Очевидно, "гірники" зробили висновки після поразки 0:5 у півфіналі Ліги Європи та цього разу вже не були хлопчиками для биття.

Зазначимо, що не обійшлося в матчі без травм. На старті зустрічі пошкодження отримав нападник "гірників" Дентіньо, якого одразу замінив Тайсон. У другому таймі сталася ще одна вимушена заміна - Давид Хочолава не зміг продовжити гру і поступився місцем на полі Миколі Матвієнку.