Гол на останній хвилині приніс "Барселоні" перемогу в Ла Лізі

футбол спорт

В іспанській Ла Лізі в передостанній зустрічі 29 туру каталонська "Барселона" приймала "Вальядолід".

У першому таймі варто згадати два удари, які завершилися потраплянням м’яча у каркас воріт. На старті зустрічі футболіст “Вальядоліду” ударом головою поцілив у поперечину, а наприкінці половини гри на постріл низом від Педрі голкіпер “Вальядоліду” перевів ігровий снаряд у стійку.

Ситуація для гостей погіршилася після вилучення Плано на 79 хвилинні. Долю матчу вирішив один удар зльоту від Усмана Дембеле на 90-й хвилині поєдинку — 1:0.

“Блаугранос” виграли 8-й поєдинок поспіль та набрали 65 очок — на один бал менше від “Атлетіка” і на два більше за “Реал”.